Preču atgriešana notiek saskaņā ar patērētāju tiesību aizsardzības likumu un LV Ministru kabineta noteikumu Nr.217.

Ja saņemot preci, Jums neder vai nepatīk, nelietotu preci, oriģinālā iepakojumā, varat atgriezt septiņu kalendāro dienu laikā, pēc pasūtījuma saņemšanas. Prece ir jāatdod tās oriģinālajā iepakojumā, tādā pašā komplektācijā, kādā tā tika saņemta. Prece nedrīkst būt atvērta, un iepakojumam ir jābūt neskartam. Precei ir jābūt tieši tādā pašā stāvoklī, kādu jūs to saņēmāt (kā jaunai). Ja prece nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir bojāts, darzaveikals.lv  patur tiesības pieprasīt samaksāt iepakošanas izdevumus, vai nepieņemt atgrieztās preces.

Preci ar defektu mēs apņemamies apmainīt pret kvalitatīvu preci (bez defekta), vai veikt nepieciešamo remontu. Ja mums nebūs analoģiskas preces, mēs atgriezīsim Jums naudu.

Atgriežot preci, Jums jāpievieno pirkuma apliecinājums, un personīgi parakstīts rakstisks pieprasījums ar rekvizītiem, kurā ir norādīts preces atgriešanas iemesls. Preces atgriešanu, un tās nosūtīšanu, organizē darzaveikals.lv . Saņemot sūtījumu un pārbaudot, vai tā atbilst iepriekš minētajām prasībām, ne vēlāk kā 14 dienu laikā, mēs atlīdzinasim visu summu par atgrieztajām precēm, pārskaitot naudu uz Jūsu norādīto bankas kontu. Naudas atgriešana notiek tikai ar bankas pārskaitījumu,neatkarīgi no tā, kādu maksāšanas veidu Jūs bijāt izvēlējies norēķinoties par precēm.

Visus savus pieprasījumus, sūdzības vai atsauksmes, sūtiet uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu